HAKKIMIZDA

Retrodes 2015 yılında faaliyete girmiş Otomotiv aydınlatma konularında tasarım ve mühendislik üzerine çalışmalar yapmaktadır. Otomotiv aydınlatma konularında optik ve mekanik çözümler üretmektedir.


Ekibimizin ortak uzmanlık alanı özellikle otomotiv aydınlatma ürünlerinin fonksiyonel alanlarında parçaların tasarımı ve analiz gerçekleştirmektedir. Yüksek estetik beklentilere sahip parçaların üretime en uygun şekilde, çok çeşitli montaj şekilleriyle tasarımı gerçekleştirmektedir.


  Tasarımlarımızı Otomotiv aydınlatmanın çok çeşitli alanlarda simülasyonlar ve gerçekçi render çalışmaları ile ışık tüpleri, Lens ayrım çizgileri, tırnak parlama ve ışık kaçağı analizleri ile desteklemektedir.

VİZYONUMUZ
Retrodes olarak vizyonumuz, müşteri memnuniyetini her zaman en ön planda tutarak, Türkiye’de yeni yeni yer bulan Ar-Ge kavramına dayanarak, yenilikçi ve kaliteli tasarımlar yaparak piyasadaki ihtiyacı en iyi şekilde karşılayacak projelere imza atmaktır.

MiSYONUMUZ
Mevcut kadromuzun elinde bulundurduğu bilgi ve birikimi geliştirerek, Otomotiv aydınlatma konusunda özel bir alan olarak gelişmekte olan optik ve render konularında sektörde yerini almaktır.